Év végi díjazottak

2021. június 17-én elbúcsúztattuk iskolánk Továbbképző 10. évfolyamos, végzős növendékeit, a pedagógusok szavazatai alapján Hámori-díjjal jutalmaztuk iskolánk igazgatóját, Kerek Gábor Közeledőt, valamint kiosztásra kerültek az “Év tanulója”, “Év tanára” díjak, és Frecskó Zsuzsanna tanárnő részére a pedagógus nap alkalmából megítélt Kazincbarcika Város Polgármesterének Elismerő Oklevele kitüntetés.
Végzős növendékek:
Barna Blanka
Csordás László
Dányi Blanka
Eszlári Gábor
Hoffmann Helga
Kopcsó Milla
Rácz Panna
Rémiás Fanni
Szabó Aida
Az “Év tanulója” díjazottak:
Táncművészeti ágon: Barna Blanka
Képzőművészeti ágon: Szabó Aida
Színművészeti ágon: Molnár Anna Lara
Zeneművészeti ágon: Kerekes Anna Viktória és Kopcsó Regő
Az “Év tanára” elismerést Neszádeliné Kállai Mária tanárnő kapta.
Szívből gratulálunk a végzős és díjazott növendékeknek egyaránt!
További sok sikert kívánunk a végzősöknek! Köszönjük, hogy iskolánk tanulói voltatok! 🥳💐

You may also like...