Az V. Megyei Papp Lajos Online Zongoraverseny eredményei

Résztvevő iskolák:

Alsózsolcai Herman Ottó Általános Iskola és AMI,
Csomasz Tóth Kálmán Református Alapfokú Művészeti Iskola,
Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola,
Kazincbarcikai Kodály Zoltán Alapfokú Művészeti Iskola,
Lavotta János Alapfokú Művészeti Iskola,
Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola,
Miskolci Egressy Béni-Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Alapfokú Művészeti Tagiskolája,
Péczeli József Általános Iskola és AMI,
Széptan Alapfokú Művészeti Iskola,
Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,
Tiszaújvárosi Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola,

A zsűri tagjai:

Dr. Kígyóssyné Komoróczy Zsuzsanna (nyugalmazott zongoratanár),  

Nagy Enikő (zongoraművész, tanszakvezető)

 

EREDMÉNYEK:

I. korcsoport (Előképző 1.)

1. díj: Repka Julianna videó
2. díj: Juhász Alba -videó
3. díj: Pálóczi Péter -videó
Dicséret: Bar Aisa Éva -videó

 

II. korcsoport (Előképző 2.)

1. díj: Kovács Lotti -videó
1. díj: Kriza Kristóf -videó
2. díj: Cziczó Regina -videó
3. díj: –
Dicséret : Weisz Boglárka -videó
                  Márton Keve Mór
-videó
                  Gulácsi Lilla Gréta -videó
                  Barcs Janka
-videó                                       
                  Huszár Flóra -videó                                        
                  Gáll Jázmin -videó                                   
                  Molnár Brenda -videó                                  
                  Kiss Dániel -videó

 

III. korcsoport (Alapfok 1.)

Kiemelt 1. díj: Ruszkai Barnabás -videó
1. díj: Fedor Eszter -videó
1. díj: Béres Zsófia Anna -videó
2. díj: Márki Anett -videó
3. díj: Deák Gábor -videó

Dicséret:  Várkonyi András Ferenc -videó
                    Fige Liza -videó
                    Orosz Dorka -videó

 

IV. korcsoport (Alapfok 2.)

Kiemelt I. díj: Beke Tünde -videó
1. díj: Horváth Anna Boglárka -videó
1. díj: Adonyi Lídia -videó
2. díj: Lehóczki Liliána -videó
3. díj: Bódi Flóra -videó
3. díj: Tirk Dorottya -videó

Dicséret: Popovics Dorka -videó
                  Nagy Ivett -videó

 

V. korcsoport (Alapfok 3.)

Kiemelt I. díj: Pohl Dávid -videó
1. díj: Sziráczki Szonja -videó
1. díj: Pszota Kitti -videó
2. díj: Szabó Zsófia -videó
3. díj: Karai Anna Kinga -videó
3. díj: Tóth Rozália -videó

 

VI. korcsoport (Alapfok 4.)

1. díj: Várkonyi Péter Sándor -videó
1. díj: Estovk István -videó
1. díj: Vas Leila -videó
2. díj: Ritter Ágnes -videó
3. díj: –

Dicséret: Czimbalmos Máté -videó
                   Ang Xue Ning Zoé -videó

 

VII. korcsoport (Alapfok 5.)

1. díj: Ruszkai Borbála -videó
2. díj: –
3. díj: Mártha Milán -videó

Dicséret: Hegedűs Laura -videó
                  Szente Lili -videó

 

VIII. korcsoport  (Alapfok 6.)

Kiemelt I. díj: Biri-Hasulyó Károly -videó
1. díj: Vitányi Dániel -videó
1. díj: Jakab Levente Vazul -videó
2. díj: –
3. díj: –  

 

IX. korcsoport (Továbbképző 7.-8. évfolyam)

Kiemelt I. díj: Kiss Eszter -videó
1. díj: –
2. díj: Sári Kata Lilian -videó
3. díj: –                         

Dicséret: Molnár Anna -videó
                  Merkel Emma -videó

 

X. korcsoport (Továbbképző 9.-10. évfolyam)

1. díj: Várkonyi Dóra Mária -videó
2. díj: –
3. díj: –

Gratulálunk a növendékeknek és a felkészítő tanároknak!

You may also like...