Beiratkozás 2021. június 3-15.

Tisztelt Szülők!

Iskolánkban 2021. június 3-15-e között folyamatos a beiratkozás a 2021/22-es tanévre. Ahogy a korábbi években, úgy ebben a tanévben is négy művészeti ág tanszakán biztosítunk színvonalas képzést a növendékek számára. Bővebb információ a választható tanszakokról.
A beiratkozás székhelyintézményünkben (Kazincbarcika, Lini István tér 3.) történik a járványügyi protokoll maximális betartása mellett. A Kazincbarcikai Tankerületi Központ döntése értelmében az oltási igazolvánnyal rendelkező szülők ügyintézés/beiratkozás céljából egyesével beléphetnek az intézmény épületébe. Kérjük szíves együttműködésüket.
A gyorsabb ügyintézés érdekében a jelentkezési/beiratkozási lap letölthető az alábbi linkről.
Jelentkezési lap (új növendékek részére)
Beiratkozási lap (régi növendékek részére)
Fontos információ, hogy a jelentkezési/beiratkozási lapokon kötelezően kitöltendő adat a tanuló TAJ és 11 jegyű oktatási azonosító száma, valamint a szülő elérhetősége.
A hiánytalanul kitöltött és aláírt lapokat elegendő a portán leadni, nyitvatartási időben.
Tájékoztatásul közöljük, hogy iskolánk térítési/tandíj köteles intézmény.

Szeretettel várjuk a régi és leendő növendékeket, “Mert Kodályosnak lenni jó!”

További információkkal készséggel állunk rendelkezésükre elérhetőségeinken.

 

You may also like...